«Ақмола  облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Садовый ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық   мемлекеттік мекемесінің

Хабарландыру

Уважаемые жители Атбасарского района!

Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа села Садовое отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» сообщает, что в период с 1 по 30 марта 2022 года, на официальном интернет-ресурсе будет проведено публичное обсуждение отчетов о деятельности в сфере оказания государственных услуг за 2021 год.

КГУ «Основная средняя школа села

Садовое отдела образования по

Атбасарскому району управления

образования Акмолинской области»

Құрметті Атбасар ауданының тұрғындары!

«Ақмола  облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Садовый ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық   мемлекеттік мекемесі 2022 жылдың 1-30 наурызы аралығында ресми интернет-ресурста 2021 жылғы мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есептерді жариялы талқылау өткізілетінін хабарлайды.

«Ақмола  облысы білім басқармасының

Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің

Садовый ауылының негізгі орта мектебі»

КММ